środa, 11 stycznia 2012

KÓŁKO KAMUFLAŻU KRYOLAN

Hejooo,

Jak obiecywałam, tak dziś piszę kilka zdań na temat Magicznego Kółka Kamuflaży firmy KRYOLAN.

Firma KRYOLAN jak dla mnie zajmuje I miejsce w dziedzinie produkcji środków charakteryzatorskich, kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych. Poza moimi ulubionymi cieniami ( o których w krótce napiszę recenzyjkę), pudrem i utrwalaczem oczywiście marki KRYOLAN jest to cudne kółeczko ;))
Magiczne Kółko Kamuflaży z serii Dermacolor Camouflage. Kółeczko jest dostępne w kilku kolorach, ja posiadam nr. 4.Kupiłam go rok temu na allegro za ok 53 zł. Jest też oficjalna strona tej marki,gdzie nawet jest możliwość zapisania sie na kursy wizażu lub charakteryzacji. A to ich strona: www.kryolancitywarszawa.com.pl
Wracając do kólka- jest to strzał w dzieisątkę jeśli chodzi o maskowanie wszelkich niedoskonałości. Świetny korektor, który kryje wszystkie przebarwienia, sińce pod oczami, krostki, krosteczki i wstrętne pryszczuchy. ;)) Można go też używać jako podkład oraz do modelowania twarzy.. Do wyboru mamy 5 odcieni, które w miarę potrzeb można je też ze soba zmieszać.
Konsystencja dość ciężka, ale idzie się przyzwyczaić. Przed aplikacją można go troszeczkę rozgrzać w dłoni, by łatwiej się pracowało. Jest piekielnie wydajny, co myślę, że za taką cenę warto było ;)
Można go nakładać pędzlem jak i palcem- u mnie bardziej sprawdza się  opcja nr.2 -czysta wygoda ;)

Dziewczyny naprawde zachęcam do zakupu,bo naprawdę warto. Cena jest może dość wysoka ale rezultaty są fenomenalne.

Pozdrawiam serdecznie,
Magda

1 komentarz:

  1. Mam inną wersję kółka, gdyby nie zapach wszystko byłoby ok:)
    Teraz zamówiłam paletę korektorów MAP:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My women's world , Blogger