piątek, 6 stycznia 2012

DAX COSMETICS PEELING

Dziś recenzyjka peelingu do twarzy firmy Dax Cosmetics , Perfecta  Oczyszczanie, Peeling Drobnoziarnisty z minerałami morskimi i krzemionką.

Od producenta :

Aktywny peeling z drobinkami krzemionki krystalicznej polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery normalnej i suchej. Wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza powierzchnię skóry, oczyszcza pory i niweluje wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin A - B5 - E, a także kojący wyciąg z płatków róży francuskiej o działaniu odmładzającym.
Zwiększa skuteczność kremów i maseczek.
Sposób użycia:Nałożyć na umytą skórę twarzy, delikatnie masować okrężnymi ruchami przez 1-2 minuty omijając okolice oczu. Następnie zmyć ciepłą. Stosowac 1-2 razy w tygodniu.

Skład :

 - drobinki krzemionki krystalicznej , minerały morskie, witaminy A - B5 - E, wyciąg z płatków róży francuskiej

A teraz czas na moją opinię ;))

Peeling ten przeznaczony jest do cery suchej i normalnej ale i tak go kupiłam pomimo tego, że mam cerę mieszaną.Ogólnie rzadko używam peelingów do twarzy bo uważałam, że moja buziulka tego nie potrzebuje i ku mojemu zdziwieniu,po zastosowaniu już jednego seansu z Perfectą, muszę stwierdzić, że częściej bedę po niego sięgać ;)
Moja skóra po jego aplikacji stała się promienna ,bardziej nawilżona i delikatna w dotyku. Idealnie złuszcza naszą warstwę rogową pozostawiając przy tym dotlenioną, elastyczną,głądka skórę, która wygląda zdecydowanie lepiej  "po" niż "przed".Ważne jest też,że peeling nie podrażnia  jupii ;))


Kolor żywy jak i sam zapach,świeży, morski, przyjemny dla nosa ;)Konsystencja żelowa, w którym możemy dostrzec malutkie, ciemnoniebieskie drobinki, które rozpuszczają się w kontakcie z wodą. Jest bardzo wydajny,przy stosowaniu dwa razy w tygodniu. Wystarczy mała ilość, by moć sobie zrobić cudotwórczy masaż dla naszej cery ;) Opakowanie  też standardowe w rodzaju tubki- 60ml. Spokojnie możemy go zabrać ze sobą do torebki, jeśli byłaby taka potrzeba ;)  
      
                         Cena ok 12zł   

 A czy Wy Kochane zgadzacię się ze stwierdzeniem "małe a cieszy"?

Buziaki Magda,

1 komentarz:

Copyright © 2016 My women's world , Blogger