poniedziałek, 12 października 2015

Na piękne wspomnienia odpalam Silver Birch !!!

Dzisiaj rano z lekka zostałam zaskoczona oglądając telewizję, że w niektórych regionach Polski spadł śnieg!!!! Przecież to październik dopiero!!! Nie za wcześnie na zimę??? Przymrozki przymrozkami ale śnieg???  Korzystając z dnia wolnego i pogody, odpaliłam dzisiaj wosk, który całkowicie mnie zaskoczył, prawie tak samo jak poranne wiadomości w telewizji a może nawet bardziej.  Silver Birch możecie dostać na http://www.goodies.pl/  a tym czasem zapraszam na recenzję zapachową.


Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: kora brzozowa, nuta świeżo opadłych liści.


Silver Birch kolorem i etykietą z konarami drzew przypomina mi właśnie klimat zimowy, szary i mrozny. Zapach przez opakowanie zapowiada się ciekawy i należy on do grupy rześkich aromatów. Jednak po odpaleniu w kominku uwydatnia się całkowicie inny zapach. Przede wszystkim jest to wosk, który idealnie odzwierciedla prawdziwą, męską wodę kolońską. Miałam już wcześniejsze woski, które pachniały "facetem", ale ten pachnie inaczej, bardziej tatusiowo. Przypomina mi rodzinny dom, poranki, kiedy to tato po rannej kąpieli zaznacza swoim zapachem swoja obecność w domu! Tak to ta woda kolońska, którą wtedy nawet  czułam na kromce chleba, którą na śniadanie kroił właśnie tato. Wspaniałe wspomnienia, wspaniałe odczucie, mogąc się przy kawałku tarty znowu poczuć jak w domu. Tęskniłam za tym i nawet nie wiedziałam jak bardzo, by móc poczuć się znowu jak mała dziewczynka tatusia!!!


 Silver Birch to wosk intensywny, świeży, otulający idealny na zimowe czy jesienne wieczory!!! Przyznam Wam się szczerze, że nie zagłębiałam się czy faktycznie wyczuwalna jest kora brzozy, bo choćbym chciała to i tak nawet nie wiem jak pachnie, czy nawet zapach świeżo opadniętych liści. Po prostu jak poczułam ową wodę kolońską i moje wspomnienia, nie chciałam nic więcej, tylko trwać w tych pięknych chwilach!!!! Pełne zaskoczenie i mega zachwyt!!!!

Cena: 9 
Dostępność: http://www.goodies.pl/


Pozdrawiam,

15 komentarzy:

 1. Pierwszy raz widzę ten zapach, nigdy nie rzucił mi się w oczy w żadnym sklepie. Lecz zdecydowanie to nie moje nuty. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tym woskiem miałam problem, bo gdy paliłam go kilka miesięcy temu (I połówka), to czułam zapach kory drzew, a gdy paliłam go w zeszłym tygodniu (II połówka), to czułam właśnie wodę kolońską ;) Magia :D

  OdpowiedzUsuń
 3. nie, nie, to nie dla mnie zapach :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Woda kolońska to zdecydowanie nie mój zapach ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja raczej wybieram woski z innymi, mniej męskimi zapachami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. miałam ten wosk i bardzo podobał mi się jego zapach

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba sobie sprawię taki zapach, mam ochotę na taki fajny wieczorek ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę się za nim koniecznie rozejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę sobie wreszcie kupić woski! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. znów moda na woski :P przyszła jesień i wszyscy palą kominki :) ciekawa jestem zapachu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. woski z yankee candle, zdecydowanie najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Strasznie go chciałam, kupiłam i jeszcze nie odpaliłam:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My women's world , Blogger