wtorek, 13 listopada 2012

Mon Ami- sypkie cienie do powiek Velvet - recenzja

Cześć dziewczyny,

Przedstawiam dziś króciutką recenzję na temat cieni sypkich firmy Mon Ami

Cienie te dostałam dzięki współpracy i teraz miałam możliwość sprawdzenia jak się spisują ;) 


Cienie te posiadam w dwóch kolorach nr. 01 - ciemny  szary oraz nr.06 - błękitny. Oba kolory są mocno napigmentowane i należą bardziej do tych perłowych, gdyż mienią się na ślepkach niczym lampki na choince.

Cienie troszkę w dziwnym opakowaniu, ale jak to produkt sypki, posiadam dodatkowo aplikator mający nam służyć jako ala pędzel, który zakończony jest gąbeczką. Aplikacja pozostawia wiele do życzenia, można lubić albo nie. Ja robię to w taki sposób, może troszkę nudny, ale najpierw nakładam cień " ala pędzlem" a potem dokładnie rozcieram swoim.
Cieni używałam tylko i wyłącznie z bazą i utrzymują się naprawdę bardzo długo. Delikatnie się osypują, ale to chyba normalne przy takiej formie produktu. Jestem zadowolona, że mogłam sprawdzić jak się spisują sypkie cienie. Oczywiście wygodniejsze są prasowane, ale jak to kobieta, wszystko musi mieć ;))

Cena: 10.50 zł
Dostępność:  http://www.sklep.monami.pl/ 
A teraz pokażę Wam  jak wyglądają w praktyce;)


Efekt bez lampowy ;))
Efekt Lampowy ;)))

Kochani jak ktoś chętny na zakupy produktów Mon Ami, to możecie na ich stronie zakupić  np. dla sprawdzenia czy Wam odpowiadają zestaw  próbek  za jedyne 10 zł. Fajny pomysł z ich strony , prawda??
                                 Próbki

Tymczasem pozdrawiam

                                  MAGDA

7 komentarzy:

Copyright © 2016 My women's world , Blogger