środa, 23 maja 2018

Fresh Lilac Kringle Candle

Bez, któż go nie kocha? Jest to jeden z pierwszych kwiatów, który pomaga mi zapomnieć o szarej i ponurej zimie. Ta fioletowa gałązka potrafi rozgrzać serce. Niestety jego kariera trwa krótko bo raptem kilka tygodni ale na szczęście mamy zamiennika od Goodies w postaci wosku Kringle Candle.


Niestety czas bzu już minął, zostały po nim tylko wspomnienia  i oczekiwanie do kolejnej wiosny! Na szczęście przychodzi do Nas Fresh Lilac, który ma przedłużyć jego moc i nawet o cały rok. Czy rzeczywiście wosk od Kringle Cangle pachnie jak filetowy bez, ten prawdziwy, rosnący u babci w ogórku albo u sąsiada za płotem? Bardzo bym chciała, jednak to marzenie ściętej głowy, niestety a może się mylę?


Fresh Lilac na pierwszy węch faktycznie przypomina do złudzenia  zapach świeżego bzu. Jednak przy dogłębnym wproszeniu się na imprezę przypomina mi zapach, który kiedyś latami moja mama raczyła nim toaletę. Smutna rzeczywistość i to w jakim wydaniu! No ale nie zostało nic innego jak odpalić go w kominku. Jakie moje zdziwienie było kiedy po kilku minutach cudownie i tak wspaniale po mieszkaniu rozprzestrzenił się zapach, kwiatu, który chyba wszyscy kochają. Ciepły, otulający, jakże prawdziwy i mega intensywny! Dla wrażliwych nosów odradzam ewentualnie polecam na początek tylko malutki kawałeczek, by zapach mógł unieść się delikatnie po mieszkaniu, by po prostu nie przesadzić i nie zrazić się do niego. Dziwne i miłe zaskoczenie! Pierwsze spotkanie z tym woskiem było lekkim nieporozumieniem a potem spotkała mnie tylko czysta przyjemność i to w postaci autentycznej i to porządnej gałązki bzu.

Cena: 12 zł.
Dostępność: Goodies


Pozdrawiam,13 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa czy bym ten zapach polubiła:D Uwielbiam kwieciste, ale trochę bym się bała, że ten by mnie przytłoczył.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie niestety zapach bzu momentalnie nuży. Nie jestem w stanie go wytrzymać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealny dla mnie, a myślałam, że znalezienie tak ładnego zapachu w świecy, czy wosku jest niemożliwe :P

  OdpowiedzUsuń
 4. ja uwielbiam ten zapach, miałam małą świeczkę

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo coś dla mnie, również uwielbiam ten zapach i szkoda, że możemy się cieszyć nim jedynie tak krótko. Zachęciłaś mnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam świecę i zapach bzu uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie bym go widziała u siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Musi pachnieć cudownie. Kupię na bank.

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę że ten wosk znajdzie się na mojej chciejliście ;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wydaje mi się, że bym się z tym zapachem polubiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kocham bez, więc myślę, że polubilibyśmy się z tym woskiem :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My women's world , Blogger