sobota, 7 kwietnia 2018

Dewdrops Kringle Candle

Wiosna pełną parą, słońce pięknie świeci, temperatura fantastyczna, więc czego chcieć więcej? Może dodatkiem do całości będzie moja propozycja wosku od Goodies Dewdrops od Kringle Candle będzie idealny na wiosenne wieczorki i poranki. Dewdrops to bardzo świeży i rześki zapach. Producent określa go jako zapach porannej rosy. Hmhmh może i coś w tym jest, bo przyjemnie przypomina zapach powietrza o poranku w ciepły, letni dzień. Dodatkowo  wyczuć można obecność  konwalii, które w połączeniu z nutami wodnymi odprężają i koją na maxa! Wystarczy mały kawałeczek umieścić w kominku a po chwili całe mieszkanie ogarnia poranna rosa! Bardzo intensywny i długotrwały!Dewdrops to idealna propozycja na poranek z świeżo zaparzoną kawą przy akompaniamencie tejże świeczki. Zapach dla osób, które chcą zacząć dzień lekko, rześko i z naładowanymi bateriami. Dewdrops uspokaja oraz otula swoim bukietem zapachowym, który spodoba się wielu osobom. Jest subtelny ale mocno "stąpający" po katach mieszkania i pięknie wprowadził mnie w wiosenne przebudzenie! Cena wosku to 12 zł do kupienia na Goodies.Pozdrawiam,14 komentarzy:

 1. Słyszałam o tym wosku wiele dobrego! Wiadomo - głównie chodzi o zapach :) Uwielbiam świece zapachowe, czy takie właśnie woski, na pewno wypróbuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie od razu kojarzyłyby mi się wszystkie wyjazdy, kiedy to z samego rana wychodziłam na dwór, aby oddychać świeżym powietrzem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie zapachy, a jakoś wcześniej zupełnie nie zwróciłam na niego uwagi, choć może to dlatego, że rzadko sięgam po kringle :)

  OdpowiedzUsuń
 4. na pewno zakochałabym się w tym zapachu, :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że zapach by mi się spodobał.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kojarzę markę, choć nie miałam żadnego zapachu.

  OdpowiedzUsuń
 7. tej marki świeczek jeszcze nie próbowałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. jeszcze nie miałam, ale na pewno zapach by mi się spodobał :)

  OdpowiedzUsuń
 9. uwielbiam zapach konwalii! chyba będzie mój <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiosną rezygnuję ze świec zapachowych, ale nazwę zapamiętam, przyda się!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe, czy bym go polubiła:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My women's world , Blogger