wtorek, 11 czerwca 2024

Twoja własna rutyna z serami MIXA

 

Kochani dziś mam dla Was coś naprawdę wyjątkowego! Przedstawiam Wam specjalny box od Pure Beauty, który zawiera kosmetyki marki MIXA. Większość z Was już na pewno kojarzy markę i ich produkty, które dbają zwłaszcza o wrażliwą skórę. Tym razem są to 3 komplementarne sera do twarzy przeciw niedoskonałościom, przebarwieniom oraz przesuszeniom. Co je różni od pozostałych , to fakt, że sera od Mixy możemy dowolnie miksować , nakładać warstwami lub stosować na różne strefy. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się te produkty.


MIXA Serum Przeciw Niedoskonałościom

Serum, które zawiera kwas salicylowy oraz niacynamid. Ten produkt to prawdziwa bomba składników, aktywnych , która rewelacyjnie rozprawia się z niedoskonałościami i rozszerzonymi porami. Po 4 tygodniach regularnego stosowania potwierdzone badaniami rezultaty są zaskakujące - nawet do 90% mniej zaskórników. Kwas salicylowy skutecznie redukuje nadmiar wydzielanego sebum, widocznie zmniejsza pory i niedoskonałości, natomiast i niacynamid doskonale łagodzi, pozostawiając efekt wypielęgnowanej skóry.


MIXA Serum Przeciw Przebarwieniom


Serum zawiera witaminę Cg i kwasem glikolowym, to prawdziwy pogromca przebarwień, który widocznie rozświetla skórę. Efekt wyrównania kolorytu skóry jest widoczny już po dwóch tygodniach stosowania, dzięki właśnie specjalnie dobranym składnikom aktywnym.  Produkt dedykowany jest dla skóry wrażliwej z przebarwieniami.


MIXA Serum Nawilżające Przeciw Przesuszeniom

Serum z kwasem hialuronowym i kwasem mlekowym. Ten wariant to remedium na przesuszoną skórę - intensywnie nawilża, łagodzi, dzięki "mixowi" tych dwóch silnych składników aktywnych. Kwas hialuronowy wypełnia skórę nawilżeniem, natomiast kwas mlekowy wygładza i wspiera barierę ochronną skóry. Efekty działania produktu są odczuwalne tuż po użyciu -  skóra przestaje być ściągnięta i podrażniona. Nawilżenie i ukojenie jest co raz mocniej odczuwalne w trakcie stosowania produktu.

Wspomnę tylko jeszcze, że wszystkie te 3 warianty zostały przebadane klinicznie i laboratoryjnie. Osobiście uważam, że jest to bardzo fajna odskocznia od codziennej rutynowej pielęgnacji. Łączenie tych kosmetyków to coś nowego i zarazem innego, ciekawego. Dlatego zabieram się za ich testy i mam nadzieję, że efekty będą takiej jak obiecuje producent, czyli spektakularne!

No i co myślicie o tych kosmetykach? Podoba Wam się forma łączenia produktów podczas pielęgnacji?


#współpracareklamowa 

@mixa_polska #mixa #skincare #serumdotwarzy                                                      Pozdrawiam,
lkjhgvbnm,.l;/.ij

 

2 komentarze:

Copyright © 2016 My women's world , Blogger